O firmie


Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług serwisu samochodowego MASTERCAR w Tarnowskich Górach, dzięki któremu zaoszczędzicie czas i pieniądze. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą. Naprawiamy samochody osobowe i dostawcze w oparciu o najnowsze technologie, wykorzystując przy tym dane serwisowe producenta oraz własne długoletnie doświadczenie.

W MASTERCAR stawiamy na pełne zadowolenie klienta poprzez solidne i kompleksowe wykonywanie napraw. Nasza oferta skierowana jest dla tych z Państwa, którzy potrzebują fachowego i rzetelnego serwisu. Nasze atuty to:

Kompleksowość

Oferujemy usługi naprawcze z zakresu mechaniki, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej, ogumienia oraz blacharstwa i lakiernictwa. Z myślą o wymagających klientach wyposażyliśmy nasz serwis w urządzenia najwyższej klasy, dwa podnośniki oraz mobilne zestawy narzędzi serwisowych.

Profesjonalizm

Działamy szybko i skutecznie, nasza wykwalifikowana kadra stale podnosi swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia specjalistyczne. Dzięki temu zapewniamy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Oszczędność

Dzięki współpracy z największymi dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom części w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Najbardziej wymagającym zapewniamy samochód zastępczy na czas naprawy. Przy większej ilości samochodów oferujemy możliwość negocjacji cen, a klientom instytucjonalnym proponujemy obsługę serwisową flot samochodowych.